APEL DO RODZICÓW I OPIEKUNÓW!

Szanowni Państwo!
Podczas meczów rozgrywanych przez naszą drużynę często dochodzi do „podpowiadania” naszym zawodnikom, co mają grac i jak mają być ustawieni!
Przypominam Państwu, ze od ustawienia zespołu jest trener a nie rodzice czy opiekunowie. W ten sposób naprawdę nam nie pomagacie a często powoduje to nasilenie się nerwów i frustracji u zawodników. Komentarze typu: „co Ty grasz?!!!!!!!”, „nie potrafisz grać!!!”, „wybij piłkę!!!!!!!!!!” są nie do zaakceptowania!
Sami zawodnicy często zgłaszają mi ten problem i wiem, że dla części z nich takie okrzyki działają paraliżująco!

Nasza drużyna gra w jednej z lepszych lig w Polsce (w tej kategorii wiekowej) i potrzebuje wsparcia od Was a nie bezproduktywnych komentarzy zniechęcających ich do grania!
Liga jest bardzo trudna i wymagająca. Zapominacie też Państwo, że rywalizujemy naprawdę z dobrymi drużynami! Pamiętajmy też, że to są jeszcze chłopaki, którzy uczą się grać w piłkę. Zgoda - popełniają błędy indywidualne, ale to nie jest powód, żeby na nich krzyczeć!

Jeśli ktoś z Państwa wie już wszystko o piłce nożnej to może czas zająć się trenowaniem?

Reasumując:
Jeśli ktoś sobie nie radzi z emocjami na meczu proszę o nie uczestniczenie w zawodach!
Proszę też o sportowy doping i wsparcie dla naszych chłopaków - szczególnie w trudnych chwilach tj. po przegranym meczu! Każdy z nich chce wygrywać, ale przecież wiemy, że nie zawsze jest to możliwe!
Chłopaki mają bardzo dużą świadomość piłkarską i wiedzą, ze do punktowania w lidze brakuję bardzo mało!

Zapraszam do obejrzenia filmów: