Czarni- AP 2012 Jaworzno 8-4

CIESZY TYLKO WYNIK I WALECZNOŚĆ

Relacja Trenera Wojtka z rewanżowego spotkania towarzyskiego z AP 2012 Jaworzno.

Czarni Sosnowiec - AP 2012 Jaworzno 8 : 4

Bramki: Jakub Kaczmarek(3), Mateusz Imiołek (1), Wojciech Sroka(1), Kacper Szumski (1), Szymon Wojciechowski (1), Szymon Kopeć(1)

W dniu 05.05.2016r. odbył się rewanżowy mecz z drużyną AP 2012 Jaworzno który tym razem rozegraliśmy na stadionie KKS-u.

Mocnym akcentem rozpoczęliśmy mecz strzelając 4 bramki w 10 minut,
co zapowiadało kontrole w meczu i dość proste zwycięstwo. Jednak stało się inaczej i po pierwszym dobrym okresie nasi zawodnicy zaczęli popełniać masę błędów indywidualnych tj. złe ustawianie w obronie(kilkukrotnie piłką wrzucona za plecy naszych obrońców), nie wychodzenie do podań(mała ruchliwość) a także nie trzymanie szyków formacji i założeń przedmeczowych.

Należy zauważyć, że przyjezdna drużyna grała momentami bardzo ostro, na co i nasi chłopcy reagowali odpowiednim stopniem agresji sportowej/waleczności.

Odnotować należy kilka bardzo dobrych zespołowych akcji naszego zespołu
a także indywidualne rajdy zawodników m.in. Michał Wlazło lewą stroną kilkukrotnie minął kilku zawodników.

Do powyższego jeszcze należy dołożyć masę niewykorzystanych sytuacji bramkowych – nasi zawodnicy kilkukrotnie strzelali z 3 – 4 metrów niestety prosto w bramkarza.

Stratę zaledwie 4 bramek zawdzięczamy znakomicie dysponowanemu bramkarzowi Kubie Lachór, który swoimi interwencjami zasłużył na miano gracza meczu!!!

Kadra:

Lachór[B], Żydek[B], Gorzowski, Malborski, Sroka, Jachimczyk, Kopeć, Szumski, Imiołek, Kaczmarek, Wlazło, K. Wojciechowski, Sz. Wojciechowski, Szpineta

Trener Wojtek