OKRES PRZYGOTOWAWCZY – RAPORT!

Okres przygotowawczy do kolejnej rundy III ligi wojewódzkiej rozpoczęliśmy już w grudniu, ale tak naprawdę ciężka praca dopiero przed nami. Wiemy nad czym pracować, ponieważ w poprzedniej rundzie rywale odsłonili wszystkie nasze słabe strony! Musimy ograniczyć do minimum nieprawidłowe, indywidualne zachowania oraz poprawić ustawienie i reakcje całego zespołu w różnych fazach gry. Do tego musimy wykorzystywać stwarzane sytuacje pod bramką przeciwnika czyli poprawić skuteczność!!!
Od zawodników na najbliższych treningach wymagamy większej koncentracji oraz maksymalnego zaangażowania, bo tylko ciężką pracę można zamienić w sukces!

Do tej pory rozegraliśmy trzy mecze kontrolne:

Czarni Sosnowiec – Unia Kosztowy 3:1
bramki: Gorzkowski, Wiśniewski, Łoch

Sarmacja Będzin – Czarni Sosnowiec 1:3
bramki: Wiśniewski, Szumski, Wiśniewski

Juventus Academy Piekary Śląskie – Czarni Sosnowiec 0:3
bramki: Kruk (as. Ockoś), Chwastek (as. Szumski), Kaczmarek (as. Szumski)

Przed nami kolejne spotkanie w najbliższą sobotę z UKS Ruch Chorzów.

Jeśli ktoś ma zamiar przychodzić na trening w celach towarzyskich, to lepiej niech zostanie w domu!
„Człowiek ma wżyciu albo wymówki, albo wyniki.”   J. Canfield,M. Hansen

Zaczynamy !!!