LETNI OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY BIAŁKA TATRZAŃSKA 2018

Obóz letni w Białce Tatrzańskiej odbędzie się w terminie: 4 - 11 sierpnia.
Rezerwacja miejsc u trenera prowadzącego daną grupę. Zadatek 200 zł płatny do 15 marca - tylko wpłata zadatku obliguje do rezerwacji miejsca. Uwaga: zadatek bez zwrotny w przypadku rezygnacji.
.
Cena: 950 zł

Przed budynkiem teren do gry w kometkę, siatkówkę,

WYŻYWIENIE trzy posiłki dziennie + podwieczorek, bardzo dobra domowa kuchnia.

CENA OBEJMUJE:
• 8 dniowy pobyt w ośrodku na Kaniówce z pełnym wyżywieniem,
• korzystanie z zaplecza ośrodka: tenis stołowy, sala wielofunkcyjna,
• opieka 3 trenerów z Klubu (grupy ok. 45 osobowe),
• ognisko z pieczeniem kiełbasek,
• woda dla każdego zawodnika (7 butelek x 1,5 l ),
• 4 wejścia na basen w Nowym Targu,
• transport z i do Sosnowca,

BIAŁKA TATRZAŃSKA - góralska wieś położona 20 km od Zakopanego. To jedno z najsłynniejszych w kraju miejsc wypoczynku letniego i zimowego, największe centrum turystyki wysokogórskiej. Wspaniały klimat, piękne, górskie widoki, tatrzańska przyroda oraz niepowtarzalny folklor sprawiają, że jest to miejsce, w którym wypoczynek to prawdziwa przyjemność. ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Wypoczynkowy położony w Białce Tatrzańskiej, na Kaniówce. Noclegi w pokojach 3,4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, większość z balkonami, oraz TV sat. Do dyspozycji: sala jadalna, sala wielofunkcyjna. Przed budynkiem teren do gry w kometkę, siatkówkę, WYŻYWIENIE trzy posiłki dziennie + podwieczorek, bardzo dobra domowa kuchnia :) (https://apczarni2004.futbolowo.pl)
BIAŁKA TATRZAŃSKA - góralska wieś położona 20 km od Zakopanego. To jedno z najsłynniejszych w kraju miejsc wypoczynku letniego i zimowego, największe centrum turystyki wysokogórskiej. Wspaniały klimat, piękne, górskie widoki, tatrzańska przyroda oraz niepowtarzalny folklor sprawiają, że jest to miejsce, w którym wypoczynek to prawdziwa przyjemność. ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Wypoczynkowy położony w Białce Tatrzańskiej, na Kaniówce. Noclegi w pokojach 3,4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, większość z balkonami, oraz TV sat. Do dyspozycji: sala jadalna, sala wielofunkcyjna. Przed budynkiem teren do gry w kometkę, siatkówkę, WYŻYWIENIE trzy posiłki dziennie + podwieczorek, bardzo dobra domowa kuchnia :) Termin: 04.08.2018r. - 11.08.2018r. Cena: 950zł CENA OBEJMUJE: • 8 dniowy pobyt w ośrodku na Kaniówce z pełnym wyżywieniem, • korzystanie z zaplecza ośrodka: tenis stołowy, sala wielofunkcyjna, • na miejscu autokar do dyspozycji uczestników / dojazd na boisko, basen (dojazdy na boisko ok. 13 km) • treningi piłkarskie 2 x 1,5 h: boiska naturalne Gorce, Łopuszna, Białka, boisko sztuczne: XTREM TURF PREMIER S X 60, która przeznaczona jest w szczególności do gry w piłkę nożną. Trawa posiada atest FIFA. Stadion o wymiarach 65 m x 100 m jest oświetlony i posiada infrastrukturą socjalną i techniczną, atest MZPN do prowadzenia rozgrywek drugiej ligi i niższych klas rozgrywkowych, • opieka 3 trenerów z Klubu (grupy ok. 45 osobowe), • opieka kierownika placówek wypoczynku, zgłoszenie obozu do KO i prowadzenie dokumentacji zgodnie z przepisami MEN, • ognisko z pieczeniem kiełbasek, • woda dla każdego zawodnika (7 butelek x 1,5 l ), • 4 wejścia na basen w Nowym Targu, • transport z i do Sosnowca, • możliwość zabawy w termach „Terma Bania”, wejście ok. 30 zł na 2,5 h / dla chętnych - dodatkowo płatne Uwaga ! na czas obozu zawodników obejmuje Klubowa polisa NNW. W przypadku nieubezpieczonego zawodnika, rodzic zobowiązany jest wykupić indywidualną polisę na pobyt. (https://apczarni2004.futbolowo.pl)